Zidane odpowiada na zimowy Real Madryt 0 wprowadzenie zagranicznych graczy pomocy

Koszulki piłkarskie dla dzieci Real Madrid
Koszulki piłkarskie dla dzieci Real Madrid

Menedżer Realu Zidane wziął udział w 27 rundzie hiszpańskiej ligi piłkarskiej przed konferencją prasową Levante, Zidane powiedział, że Isco jest bardzo ważnym graczem, porzucono pomysł jest nieuzasadniony. „Niektórzy myślą, że nie chcę kupować zimowego transferu, żeby uniknąć kłopotów, ale tak naprawdę ufam drużynie.” Kiedy sytuacja staje się trudna, gracze pokazują swoje wysiłki, walcząc z duchem i motywacją, a nasz sezon jest daleki od zakończenia. „Koszulki piłkarskie dla dzieci, otrzymujesz najlepsze rabaty i najlepsze produkty.

„Isco jest dla nas bardzo ważnym graczem, jeśli Isco będzie grało jutro, media zastanawiają się, dlaczego Assencio nie grał w turnieju, potem będzie Ceballos, media są takie, po prostu wybieram gracza, najlepiej nadaje się do grania. „Koszulki piłkarskie dla dzieci Real Madrid, spersonalizuj swoją bluzę swoim ulubionym imieniem i numerem.

„Kiedy przyjechałem do zespołu przez pierwszy rok, zespół grał przez około trzy tygodnie tygodniowo, w tym czasie byliśmy w bardzo dobrej formie, więc teraz musimy z niego dobrze skorzystać i musimy podwoić nasze wysiłki. „Dla nas najważniejsza jest koncentracja od samego początku gry do ostatniej minuty, a zespół poprawił się pod każdym względem, ale nie możemy ignorować koncentracji.” „Nie myślę teraz Co dzieje się w przyszłym sezonie, w tej chwili nie dbam o te rzeczy. Tego typu rzeczy nie tylko miały miejsce w Madrycie, wszyscy trenerzy mieli do czynienia z taką sytuacją, gdy zespół napotkał trudności, ludzie mówią o zmianie personelu, ale to nie powstrzyma mnie od kontynuowania mojej pracy, moim celem jest ciągle poprawiać status drużyny każdego dnia. „Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, możesz wydrukować tył numerów i nazw.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*