Cutigno noszenie koszulki piłkarskiej 14 Barcelona

Koszulki piłkarskie dla dzieci Barcelona
Koszulki piłkarskie dla dzieci Barcelona

Oficjalne ogłoszenie La Liga Barcelona, ​​nowe podpisy Coutinho będzie nosił koszulkę piłkarską nr 14 drużyny. Kudiniao z Liverpoolu tego zimowego okna do Barcelony, ale z powodu kontuzji, nie grał w imieniu Barcelony, napięcie w jego koszulce piłkarskiej nie zniknęło. Naszym celem jest zapewnienie klasyki Koszulki piłkarskie dla dzieci.

Oficjalny barcelona ogłosił, że Mascherano opuścił drużynę, jego nr 14 była tak pusta. Wczesnym rankiem Barcelona oficjalnie ogłosiła, że ​​Coutinho oficjalnie przejmie koszulkę piłkarską nr 14 Javiera Mascherano. Przed Kudiniao i Mascherano, w koszuli Barcelony 14 znajdują się także Henry, Jordi – Cruyff (syn Cruyffa), Miguel Nadal (gwiazda tenisa Nadal’s wuj) i inni. Dlatego Kudiniao został pierwszym Brazylijczykiem, który nosił Barcelonę 14, mając wcześniej 7, 10, 23, 29 i 30 lat w swojej poprzedniej karierze.Koszulki piłkarskie dla dzieci Barcelona, aby zapewnić Tobie najtańszą koszulkę, najszybszą prędkość wysyłki.

Debiut Felipe Coutinho w Brazylii, zespół Vasco da Gama, jako atakujący pomocnik, w 2008 roku, 16-letni Filipe Coutinho do 3,8 miliona euro, aby dołączyć do Interu Mediolan, 29 stycznia 2012, hiszpański klub piłkarski ogłosił podpisanie pożyczki Kutigno formularz, okres najmu do końca sezonu. Letni okres transferu 2012 powrót do włoskiego klubu Inter Mediolan. Przeniesienie do Liverpoolu 31 stycznia 2013 r. W 2018 r. Stycznia do wniesienia opłaty w wysokości 160 mln euro, aby dołączyć do FC Barcelona.Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, możesz użyć nazwy i numeru, które chcesz dostosować koszulkę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*