Szwecja reprezentacja narodowa 2018 sezon koszulki piłkarskie wprowadzenie

Koszulka Szwecja MŚ 2018
Koszulka Szwecja MŚ 2018

Niedawno Szwedzkie Stowarzyszenie Piłki Nożnej wspólnie sponsoruje szwedzką drużynę narodową 2018 w nowej koszulce do piłki nożnej. Szwecja ubierze nową koszulkę futbolową w tym tygodniu w eliminacjach do Mistrzostw Świata, w fazie playoff, przeciwko Włochom w pierwszym meczu. Nowa koszulka piłkarska reprezentacji Szwecji nadal była sponsorem tej nowej serii stylu retro, koszulki inspirowanej koszulką do domu z końca lat 80. i początku lat 90. Nowe koszulki piłkarskie klasyczne kombinacje kolorów żółtych i niebieskich, płaski dekolt w serek z domowej koszulki piłkarskiej z 1992 r., Puchar Europy Szwecja jako gospodarz przegrał z niemiecką drużyną w półfinale. Projekt Oblique Obscure z przodu Jersey, wzornictwo tego wzoru zostało zainspirowane dostępem do koszulki piłkarskiego reprezentacji Szwecji w piłce nożnej w 1988 roku.Koszulki MŚ 2018, najlepsze rabaty i najlepsze produkty.

Nowa koszulka ma klasyczny dwukolorowy ściągacz w kształcie litery V, ciało wprowadza subtelny ukośny wzór, niebieskie paski adidasa trzy paski umieszczone po obu stronach, zarysowują zarys ciała.
Nowa odznaka reprezentacji narodowej, która wystartowała na początku 2017 roku, pojawiła się na klapie męskich piłkarskich koszul drużyn narodowych. Żółto-niebieska dwukolorowa plakietka podkreśla tradycję szwedzkiego futbolu, pokazując nazwę drużyny i kraju – Sverige (Szwecja). W tym samym czasie nazwa pojawiła się również w nowej koszulce piłkarskiej.Koszulka Szwecja MŚ 2018, możesz dostosować imię i numer swojego ulubionego piłkarza.

Po raz pierwszy sponsorzy zastosują technologię Climachill do meczu piłki nożnej. Technologia Climachill wykorzystuje najnowocześniejszą nitkę z tytanu zerowego tytanu i włókno chłodzące Climachill, wraz z oddychającą tkaniną siatkową, aby zapewnić graczowi maksymalną świeżość i suchość podczas gry. I nowa koszula z parą królewskich niebieskich spodenek i żółtych pończoch.Tanie Koszulki piłkarskie z nadrukiem, sprzedajemy tylko oryginalne koszulki i oferujemy niestandardowe opcje do wszystkich naszych koszulek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*