strój piłkarski dla dzieci Cristiano Ronaldo wrócił na bramkę po tym

strój piłkarski dla dzieci Cristiano Ronaldo wrócił na bramkę po tym, jak zremisował w przegranym Juventusie 2: 1 z Young Boy. Portugalska supergwiazda zdobyła kluczowego gola otwierającego w derbach Turynu z Turynem po frustrującym wieczorze dla Juventusu. W pierwszej połowie wybijają się z autu z autu, a tacy jak Emre Can i Miralem Pjanic starają się nadać ton pomocnikowi.

Jednak Bianconeri dokonał przełomu w 70 minucie, kiedy Ronaldo wykorzystał rzut karny po faulu na Mario Mandzukicu. Niewielu zawodników w historii gry było tak płodnych jak 33-latek z rzutu karnego i zdobył tym razem nie pomyłka. Jednak jego świętowanie po rzucie punktowym z pewnością podniesie kilka brwi. Prosto po tym, jak uderzył piłkę obok Salvadora Ichazo – który zastąpił kontuzjowanego Salvatore Sirigu – Ronaldo zdawał się uderzać w klatkę piersiową bramkarza Torino. może obejrzeć poniższy materiał wideo. WIDEO: Nie jest to bardzo profesjonalne podejście Portugalczyka, choć z pewnością nie był to gwałtowny atak, to był raczej niepotrzebny ze strony Ronaldo i został należycie zarezerwowany przez sędziego za swoje czyny. mecz lub tuż przed wykonaniem rzutu karnego przez Ronaldo jest nieznany. Juventus ma teraz osiem punktów przewagi nad drugim miejscem Napoli w tabeli Serie A i wygląda na to, że zgarnie kolejnego Scudetto.

Głównym celem dla Bianconeri będzie dodanie trofeum Ligi Mistrzów do krajowych wyróżnień pod koniec sezonu. Juve przegrał zarówno w finale 2015, jak i 2017, ale podpisanie kontraktu z Ronaldo sprawiło, że wielu ludzi określiło włoską drużynę mianem tym razem faworyci do zawodów, nie można ich pominąć, strój juventus dla dzieci ale Manchester City, Liverpool i Barcelona mogą mieć coś do powiedzenia na ten temat pod koniec sezonu 2020/21.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!