Loew: Celem Niemieckiego Pucharu Świata jest zdobycie mistrzostwa

Koszulka Niemcy MŚ 2018
Koszulka Niemcy MŚ 2018

Według niemieckich raportów lokalnych mediów, niemiecki trener Loew mówił w wywiadzie o zbliżającej się lidze krajowej. Powiedział, że niemiecki zespół nie boi się spotkać z silnym wrogiem, ale głównym celem zespołu jest zdobycie Pucharu Świata.Koszulki MŚ 2018 zapewniają najlepszą obsługę i niższe ceny.

Losowanie ligi narodowej odbędzie się jutro. We wrześniu tego roku oficjalnie rozpocznie się pierwsza Liga Narodowa, a finał odbędzie się w czerwcu przyszłego roku. W lidze krajowej, Loew powiedział: „Moim zdaniem, aby rosyjski puchar świata był naszym celem, ale aby wygrać mistrzostwa, musimy rywalizować z najlepszymi drużynami, więc jeśli jesteśmy w lidze narodowej w twarz silnego przeciwnika, niemiecki zespół nie wycofa się. „Koszulka Niemcy MŚ 2018, aż do wsparcia twojego zespołu w sezonie.

W wywiadzie szef niemieckiej drużyny, Bierhoff, powiedział: „Drużyna niemiecka będzie pewna, że ​​weźmie udział w tym ogólnopolskim konkursie ligowym, jest to oczywiście kolejna platforma, na której testujemy młodych graczy.”Tanie Koszulki piłkarskie z nadrukiem, nasze koszulki to krajowe koszulki i koszulki klubowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*