Gracze PSG noszą różne liczby koszulek piłkarskich, aby wziąć udział w konkursie

Koszulki piłkarskie dla dzieci PSG
Koszulki piłkarskie dla dzieci PSG

W związku z turniejem French Cup, startujący 11 musi nosić od 1 do 11 graczy, więc w grze z wieloma graczami z PSG, którzy noszą inne niż poprzednie koszulki piłkarskie.Koszulki piłkarskie dla dzieci, chętnie Ci pomożemy.

Puchar Francji pozwala klubowi na 18-osobową listę, więc liczba koszulek piłkarskich od 1 do 18. Na przykład Pastore w grze noszącej 10 piłkarską koszulkę Neymara, Munier w koszulce piłkarskiej Tiago – Silva nr 2, Draxler noszenie koszulki piłkarskiej Tiago – Motta nr 8.Koszulki piłkarskie dla dzieci PSG, będziesz mógł kupić koszulki piłkarskie z klubów i drużyn narodowych z całego świata i na wszystkich poziomach.

Jest to bardzo rygorystyczne wymaganie dla Pucharu Francji, po tym jak drużyna Cactus Sainte-Anne została wyeliminowana przez noszenie niezgodnego z nią numeru koszulki piłkarskiej. Ponadto PSG nie może być drukowane w koszulce sponsora, zastąpione przez sponsora konkretnego wydarzenia.Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, jeśli nie mamy koszulki piłkarskiej, których potrzebujesz, skontaktuj się z nami, będziemy tak tanio, jak to możliwe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*