stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Menedżer Liverpoolu Jurgen Klopp zdradził

stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Menedżer Liverpoolu Jurgen Klopp zdradził, dlaczego został zmuszony do wyeliminowania Sadio Mane’a w wygranym 2:0 meczu z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów UEFA w środowy wieczór.

Ronaldo ponownie reaguje na ratowanie Man Utd

Reprezentant Senegalu został zmieniony w przerwie podczas zwycięstwa the Reds nad podopiecznymi Diego Simeone, mimo że w 21. minucie spotkania strzelił bramkę.

Jednak sześć minut wcześniej Mane otrzymał żółtą kartkę za sprzeciw, a później został podbity przez obrońcę Atletico Felipe, który otrzymał czerwoną kartkę.

Aby uchronić afrykańską supergwiazdę przed potencjalnym zdenerwowaniem i sprowokowaniem do zdobycia drugiego żółtego, Klopp zastąpił go w przerwie brazylijskim napastnikiem Roberto Firmino, ale później przyznał, że „nienawidzi” konieczności wykonania tego połączenia.

„Myślę, że wszyscy na stadionie spodziewali się, że to zrobią (spróbują wyrzucić Mane’a)” – powiedział Klopp, zgodnie z Liverpool Echo.

„I pomyślałem, że to słuszne, aby zrobić (aby go ściągnąć). Nienawidziłem tego bardziej, niż możesz sobie wyobrazić, ponieważ Sadio grał niesamowitą grę.

„Nie martwiłem się, że Sadio nie poradzi sobie z emocjami, był spokojny, ale chodzi o to, że jeśli piłka wznosi się w powietrze, on rzuca wyzwanie, a drugi gracz spada.

„Wszyscy widzieliśmy, co robili niektórzy gracze Madrytu, po prostu przewracając się coraz bardziej w tych sytuacjach, aby ponownie wyrównać liczbę graczy. Nie widziałem czerwonej kartki, widziałem żółtą kartkę, ale zobaczyłem ją z powrotem i jego stopa była wysoka i trafiła w Achillesa, więc to jest czerwona kartka.

„Czy chcę, aby druga drużyna spadła na jednego człowieka? Nie. Ale koszulka juventus z własnym nadrukiem przy napiętym harmonogramie ważne jest, aby kontrolować grę. Nie sądzę, żeby to się zbytnio zmieniło, ale oczywiście jest to inny mecz.

„Jesteśmy w listopadzie i staramy się przejść przez te mecze całkiem dojrzale, ale nie wyszło, ponieważ Bobby doznał kontuzji, a to nie jest dobre”.

Liverpool wygrał wszystkie cztery mecze grupowe Ligi Mistrzów w tym sezonie, zdobywając po drodze imponujące 13 bramek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!