Pierwszy zakończył się kwaśną nutą dla ludzi Niskiego Stroje piłkarskie dla dzieci

Miroslav Klose został rekordowym strzelcem Niemiec w 6-1 meczu z Armenią w piątkowy wieczór, ale wygrana została zraniona przez kontuzję Marco Reusa.

Napastnik Lazio odpadł z ławki w połowie drugiej połowy meczu w Moguncji, a następnie w 76. minucie przeniósł się do krzyża Lukas Podolski, aby zdobyć międzynarodowy wynik 69, wyprzedzając kultowego Gerda Mullera.

Jednak większy niepokój trenera Joachima Lowa koszulka reprezentacji Argentyna na mś 2018 bez wątpienia będzie podejrzewaną kontuzją kostki, która zmusiła Marco Reusa do gry tuż przed przerwą, co sprawiło, że mistrzostwa świata Borussii Dortmund mają wątpliwości.

Niemcy następnie objęli prowadzenie przez Andre Schurrle, ale zostali ukarani karą przez Henrika Mkhitaryana.

Po wyrównaniu Armenii pozostało jeszcze 21 minut, ale gospodarze później zdecydowali się na dalsze bramki Lukasa Podolskiego, Benedikta Howedesa i Klose, zanim Mario Gotze zakończył strzelanie z opóźnieniem.

Niemcy mogą spodziewać się sztywniejszej opozycji w meczu o mistrzostwo świata z Portugalią 16 czerwca, ale na pewno odejdą od sposobu, w jaki zakończyli piątkowy mecz na Coface Arena w Moguncji.

Armenia zaczęła jasno, ale prawie spadła, kiedy Hrayr Mkoyan zdecydował się na odejście Reusa z linii, po tym, jak 25-latek przeszedł przez Thomasa Mullera.

Pomimo dyktowania przez większą część pierwszej połowy, Niemcy starali się znaleźć sposób na obronę Ormian.

Jerome Boateng szedł szerokim łukiem, zanim Reus został odrzucony przez potężnego obronę przed Romanem Bieriezowskim.

Pierwszy zakończył się kwaśną nutą dla ludzi Niskiego Stroje piłkarskie dla dzieci, gdy Reusowi pomknęło po policzku z bólem po meczu Artura Yedigaryana.

Zastąpienie Reusa Podolskiego miało rękę do otwarcia Niemca, gdy Schurrle znalazł siódemkę minut w drugiej połowie.

Podolski uwolnił się po lewej stronie, a następnie wygrał z Chelsea do przodu Schurrle’a z minimalnym dośrodkiem.

Boateng ostro zaatakował poprzeczkę, a Mesut Ozil uderzył w słupek, gdy Niemcy odepchnęli na sekundę, ale Armenia nadal była zagrożona.

Niedobitki zrównały się w 69. minucie, kiedy zastępca Kevin Grosskreutz potknął się na Gevorga Ghazaryana, pozwalając partnerowi drużyny z Dortmundu Mkhitaryanowi ostro wyprzedzić kolegę z klubu, Romana Weidenfellera, z miejsca karnego.

Co ciekawe, Niemcy odpowiedzieli strzelając w pięciu golach w ostatnich 18 minutach.

Podolski strzelił golem w dolny róg ze schludnego podania Ozila, a Howedes szybko zdobył 3-1, zmieniając odbicia po błyskotliwym trafieniu Berezowskiego, który obronił go przed uderzeniem głową.

Następnie Klose zdobył swoją bramkę na 69. międzynarodowym golem, zdobywając nagrodę w skokach z kolejnego znakomitego dośrodkowania z Podolskiego.

I wciąż było czas na to, by Gotze wykorzystał dalszą obronę przed luźnymi dwoma późnymi uderzeniami.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!