których każda Koszulka eden hazard odnosi się do jego roli

Walter Sabatini ubolewa nad tym, że „nie było możliwe” pracować w Interie i wyjechał, ponieważ „Chińczycy już mnie nie słuchali”.

Dyrektor techniczny Sampdoria został wprowadzony w celu Koszulka james rodriguez koordynacji między Nerazzurri i Jiangsu Suning, ale ustąpił w tym roku.

Dziś przeprowadził długi wywiad z Corriere dello Sport, który zapytał, co będzie pamiętał z czasów spędzonych z Beneamatą.

„Fani”, odparła Sabatini.

„Są niesamowici, 70 000 osób pojawiło się przeciwko Spal o 12.30. A w przyszłym roku będzie jeszcze więcej.

„Co poszło nie tak? To był zły wybór. Przyszedłem z założeniem, które natychmiast zawiodło.

„Myślałem o budowie międzynarodowej sieci, ale po prostu nie było to możliwe. Polityka rządu dotycząca piłki nożnej zmieniła się, jest zbyt wiele ograniczeń.

„Chińczycy już mnie nie słuchali.”

Teraz Sabatini będzie pracował dla Massimo Ferrero …

„Ferrero nosi maskę, jest niesamowitym showmanem. Sprawia, że ​​patrzysz na niego z góry, ustawiając się na błazna, ale on dokładnie wie, czego chce.

„Mamy wspaniałą symetrię, z których każda Koszulka eden hazard odnosi się do jego roli. Udaje, że ma dla mnie nadprzyrodzony szacunek – co oczywiście nie jest prawdą – i udaje, że w to wierzę.

„Wie, że zabranie mnie do Sampa było zamachem stanu. Na razie wszystko między nami jest dobre, zobaczymy, co się stanie, gdy nadejdą pierwsze porażki!

„W każdym razie, wiem, że wszystkie moje zawodowe relacje się kończą.”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*