koszulki piłkarskie z nadrukiem na zamówienie Xavi dokonał tylko dwóch

koszulki piłkarskie z nadrukiem na zamówienie Xavi dokonał tylko dwóch zmian w drużynie, które sprawiły, że nie miał szans w starciu z Espanyolem, ponieważ Ronald Araujo zaczął wyprzedzać Oscara Minguezę na prawym obronie, a Abdessamad Azzalzouli rzadki startował przed innym młodym napastnikiem Iliasem Akhomachem.

Azzalzouli miał pecha, że ​​nie dał Blaugrany perfekcyjnego startu w piątej minucie, strzałem głową w róg, który został sparowany w poprzeczkę, a następnie przez strzelca Geronimo Rulliego.

Goście wciąż stwarzali wspaniałe okazje, ale zawiedli ich finiszowanie, zwłaszcza Memphis Depay, który odrzucił dwie okazje w pierwszych 20 minutach.

Żółta łódź podwodna nabierała rozpędu w końcowej fazie pierwszej zwrotki, ale również im brakowało wykończenia w ostatniej trzeciej części.

Podopieczni Xaviego szybko rozpoczęli drugi mecz, gdy Frenkie de Jong dał im prowadzenie na trzy minuty przed wznowieniem, po trafieniu z dobicia po tym, jak Rulli sparował strzał Depaya na jego drodze.

Barcelona była trudna do złamania po tym, kiedy Unai Emery wprowadził nigeryjskiego skrzydłowego Samuela Chukwueze do Yeremi Pino w 66. minucie, zanim Xavi dokonał podobnej zmiany w tym samym momencie, gdy Ousmane Dembele zastąpił Ezzalzouliego w ataku.

Chukwueze wykonał uderzenie dla Villarreal 14 minut przed czasem po tym, jak zrobił 1-1 z uderzeniem w dach siatki po przestrzeleniu piłki przez Arnauta Danjumę.

Jednak Depay przywrócił prowadzenie katalońskim gigantom na dwie minuty przed czasem, wbijając piłkę do pustej bramki po przechwyceniu podania głową Pervisa Estupinana i okrążeniu Rulliego z długiego rzutu bramkarza Marca-Andre ter Stegena.

Blaugrana otrzymała rzut karny w doliczonym czasie gry po tym, jak Philippe Coutinho koszulka liverpool z własnym nadrukiem został sprowadzony do pola karnego, a Brazylijczyk awansował, aby tego dnia awansować na 3-1, aby wyrównać Xaviego.

Oto 10 najbogatszych właścicieli na świecie!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!