koszulki piłkarskie dla dzieci Kiedy weźmiesz pod uwagę wszystkie

koszulki piłkarskie dla dzieci Kiedy weźmiesz pod uwagę wszystkie spekulacje dotyczące Premier League, które go otaczają, łatwo zapomnieć, że Isco faktycznie gra i występuje w Realu Madryt. Hiszpan może nie jest pierwszym nazwiskiem w tabeli zespołu, ale zawsze jest przyzwoity i nie ma niedobór talentów. Poza tym w ciągu czterech lat na Bernabeu zaliczył nie mniej niż 182 występy. Co więcej, jeśli fani Los Blancos kiedykolwiek potrzebowali przypomnienia o jakości Isco, to otrzymali je dzisiaj. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZChcesz zostać pisarzem GMS? Zarejestruj się teraz i prześlij 250-wyrazowy artykuł testowy: http://gms.to/haveyoursay

Gdy tytułowy wyścig wkraczał w ostatnie tygodnie i tylko trzy punkty dzielą Real od Barcelony, wycieczka do Sporting Gijon miała na sobie wypisaną skórkę banana. W końcu Realowi udało się tylko nieśmiało wygrać 2:1 w rewersie. W Catalunya również w 14 minucie meczu musiało być nerwowe podekscytowanie. Duje Cop otworzył wynik gospodarzom po podaniu nad Realem. cnota obrony Mikela Vesgi. Nie był to przypadkowy stały fragment gry ani chybiony błąd w obronie, ale naprawdę imponujący gol. Podopieczni Zinedine’a Zidane’a nie marnowali jednak czasu na odrabianie deficytu, a wyniki były wyrównane zaledwie trzy minuty później. Podejdź do płyty, Isco. Były pomocnik Malagi przedarł się przez trzech obrońców Gijon, który otrzymał piłkę w polu karnym, robiąc miejsce do strzału. Pomimo tego, że był słabszą lewą nogą, Isco uległ i strzelił w górny róg. Ivan Cuellar nie miał żadnych szans, a praca nóg w polu karnym była po prostu zdumiewająca. Genialne uderzenie można zobaczyć poniżej: W miarę zbliżania się przerwy wynik pozostaje w równowadze na 1-1.

Nie należy jednak lekceważyć znaczenia uderzenia Isco. Tak szybka reakcja zapewniła, że ​​pewność siebie Gijona nie wzrosła niebezpiecznie wysoko i że prawdziwe frustracje nie rozlały się z kolei. nie może nie zauważyć. Jeśli Real ma naprawdę zapewnić swoją dominację w wyścigu o tytuł La Liga, 24-latek może być zmuszony ponownie wyciągnąć królika z kapelusza. Lionel Messi i spółka będzie oczekiwał. Czy uważasz, że Zinedine Zidane koszulka liverpool z własnym nadrukiem powinien zatrzymać Isco w Realu Madryt? Wypowiedz się w polu komentarza poniżej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!