koszulka piłkarska z nadrukiem że w końcu garderoba United wykazała

Louis van Gaal był zachwycony, koszulka piłkarska z nadrukiem że w końcu garderoba United wykazała się duchem walki i stanęła w gardle w Liverpoolu.

Pomocnik Morgan Schneiderlin ujawnił, że w szatni Reds Anfield „krzyczeli i krzyczeli” w przerwie, a gorąca głośna muzyka była słyszana w szatni Liverpoolu.

Ale słowny ruck załatwił sprawę, gdy United zareagował po ciężkiej pierwszej połowie, aby wygrać z bramką Wayne’a Rooneya rozstrzygającą problem.

„Prosiłam o to od ponad roku!” mówi Van Gaal.

Holenderski szef zasugerował podczas niedawnej konferencji prasowej, że jego drużyna jest dla siebie zbyt miła.

„To było trochę szalone, że powiedziałem to na konferencji prasowej, a potem tak się stało.

„Ale to dobrze. Gracze muszą wziąć na siebie odpowiedzialność, ale w odpowiednim momencie. Widziałem to w mojej karierze również wtedy, gdy jest to zły moment. W odpowiednim momencie musisz to zrobić. Jestem bardzo zadowolony.”

Słowny podmuch Franka Rijkaarda w Wiedniu postawił Ajax Louisa van Gaala na chwałę Euro
Van Gaal przypomniał sobie wspomnienie z finału Ligi Mistrzów 1995 w Wiedniu, kiedy jego drużyna Ajax grała z AC Milan.

Frank Rijkaard był członkiem jego drużyny z Amsterdamu i rozpoczął mecz na Ernst Happel Stadium.

„W 1995 Frank Rijkaard zrobił to w przerwie. Zawsze jest dobrze. Pomaga menedżerowi i graczom – dodał Louis.

„Wierzę w poprawki innych graczy. Myślę, że jest to ważniejsze niż poprawki od kierownika. ”

Ajax został zablokowany w impasie 0-0 z Włochami, koszulka de gea dla dzieci ale później wygrał trofeum z późnym golem Patricka Kluiverta.

Wayne Rooney świętuje swojego zwycięzcę na Anfield
Teraz Van Gaal ma nadzieję, że Liverpool będzie początkiem sekwencji, w której zobaczą, jak wracają do poważnej rywalizacji o tytuł.

United zajmują obecnie piąte miejsce i siedem punktów za wspólnymi liderami Arsenalem i Leicester City.

„Trudność polega na tym, że cztery kluby są nad nami. Musisz ich pokonać w meczach przeciwko nim. Będzie to bardzo trudne, ale nie jest niemożliwe – powiedział Van Gaal.

Ładowanie wideo Niedostępne wideo Kliknij, aby odtworzyć Dotknij, aby odtworzyć Wideo rozpocznie się za 8 Anuluj Odtwórz teraz
„To wciąż bardzo trudne. Widzieliśmy w innych ligach nie tylko w Premier League. Jest to możliwe i musimy w to wierzyć. Ale to jest bardzo trudne i wiem o tym. Wszyscy moi gracze też to wiedzą.

„Najpierw musisz wygrywać mecze z rzędu, a następnie wywierać presję na inne zespoły. Robiliśmy to w zeszłym roku, a potem zagraliśmy Chelsea na wyjeździe (w kwietniu po sześciu zwycięstwach). Wywieramy na nich presję, ale nie wygraliśmy gry. Mogliśmy to zrobić, ale nie zrobiliśmy tego.

„Nadal uważam, że gdybyśmy wygrali tę grę, moglibyśmy kontynuować i kontynuować tę grę. Potrzebujesz szczęścia. ”

United przegrali na Stamford Bridge, a następnie przegrali dwa kolejne mecze po odbiciu od Evertonu i West Brom, a wszystkie nadzieje na późną bitwę o tytuł rozpadły się.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!