Independiente po koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem porażce w ostatniej minucie w ostatnim meczu

Botafogo zemścił się na Independiente po koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem porażce w ostatniej minucie w ostatnim meczu, wygrywając wczoraj wieczorem 1: 0 dzięki bramce Juana Carlosa Ferreyry z trzeciej minuty.

Czwarty mecz fazy grupowej Copa Libertadores został rozegrany w Maracanã, a fani w miejscu Pucharu Świata nie musieli długo czekać na świętowanie.

Obrońca Lucas ukradł piłkę po prawej i trafił dokładnie, aby Ferreyra strzelił to, co okazało się jedynym celem gry.

Pomimo tego, że gospodarze mieli wczesny impuls, walczyli o to, by stworzyć dużo więcej szans w słabym pierwszym 45. meczu, w którym Wallyson, a nawet strzelec bramki Ferreyra, nie byli najlepsi.

Botafogo rozpoczął drugą połowę nerwowo, a bramkarz Jefferson został wezwany do robienia wielu oszczędności, podczas gdy Ecuardorian przegapił różne możliwości.

Ostatecznie gol Ferreyry był wystarczający,Koszulka Tottenham Hotspur dla dzieci aby zdobyć wszystkie trzy punkty i utrzymać swoją czołową pozycję w grupie 2 oraz trzy punkty przewagi nad najbliższymi rywalami.

Zła wiadomość jest taka, że ​​Gabriel i Ferreyra wybrali żółte kartki, które zawieszają ich w następnej grze Libertadores Botafogo – mecz domowy z dnem stołu Unión Española.

Botafogo nadal będzie pewny, że uda mu się zdobyć miejsce z nokautem, wygrywając w tym meczu w ciągu dwóch tygodni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!