FC Barcelona wreszcie pokonana w lidze! Pięć bramek Levante!

Worek z bramkami otworzył się w 9 minucie. Morales wpadł w pole karne, dobiegł do linii końcowej i wyłożył na trzeci metr do Boatenga. Ghańczyk uderzył, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Chwilę później mogło być już 2:0. Roger podał do Boatenga, ten chciał strzelić, ale nie trafił czysto w piłkę i wyszło z tego podanie do Bardhiego, który uderzył, ale trafił w słupek. W odpowiedzi Coutinho ładnie się uwolnił spod opieki rywala, dograł do Suareza, ten do Dembele, który przełożył rywala, uderzył, ale piłka tanie Koszulki MŚ 2018 dla dzieci po nodze rywala wyszła na róg.

Po dwóch kwadransach Levante podwyższyło prowadzenie. Lukić minął dwóch rywali, podał prostopadle do Boatenga, ten minął ter Stegena, przepchnął Semedo i wpakował piłkę do pustej bramki. Goście odpowiedzieli przed przerwą. Coutinho uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się od Piera i kompletnie zmyliła Oiera.

Chwilę po zmianie stron zobaczyliśmy prostopadłe podanie do Campany, ten wyłożył przed pole karne do Bardhiego, który huknął bez przyjęcia i pokonał ter Stegena strzałem w okienko. W 50 minucie wybiegł z kontratakiem Lukić, zagrał bez przyjęcia do Boatenga, który strzałem obok ter Stegena zdobywa hat-tricka. Kolejne kontry gospodarzy tylko wywoływały rezygnację u kibiców FC Barcelony. Roger podał idealnie w pole karne do Bardhiego, ten przymierzył bez przyjęcia przy słupku i mógł pochwalić się dwoma golami.

W 59 minucie Dembele oddał lekki strzał, trafił prosto w Piera, ale Coutinho dobija z najbliższej odległości. Po godzinie gry Coutinho znów uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Levante i zaskoczyła Oiera. W 71 minucie zobaczylismy dośrodkowanie z rzutu rożnego do Busquetsa, ten był faulowany przez Boatenga i sędzia słusznie wskazał na jedenasty metr. Rzut karny na bramkę pewnie zamienił Suarez. Mimo jeszcze kilku szans więcej bramek nie padło i gospodarze mogli zacząć świętowanie.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej informacji o strój de gea, odwiedź nasz blog.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!