bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem Wilki zanotowały swoje pierwsze zwycięstwo

bluzy piłkarskie z własnym nadrukiem Wilki zanotowały swoje pierwsze zwycięstwo na Old Trafford od 42 lat, kiedy zasłużenie pokonały Manchester United 1:0 w Premier League dzięki trafieniu Joao Moutinho w drugiej połowie.?

Goście zdominowali okres otwarcia, a United był wdzięczny za kilka dobrych przystanków z Davidem de Geą, gdy patrzyli na tempo.

Hiszpan musiał dawać z siebie wszystko, aby na początku obronić oszałamiające uderzenie z woleja Rubena Nevesa, podczas gdy niebezpieczny Daniel Podence doczekał się kilku prób, ponieważ Wolves strzelił 15 uderzeń na bramkę w pierwszej połowie.

Jednak United powinno było objąć prowadzenie na 23 minuty przed końcem, kiedy rezerwowy Bruno Fernandes uderzył w poprzeczkę z 10 jardów po świetnej akcji Nemanji Matic, aby go wyłowić.

Cristiano Ronaldo dostrzegł strzał głową z rzutu wolnego, który został wykluczony z gry na spalonym chwilę później, gdy gospodarze w końcu nabrali tempa.

Ale Wilki w końcu strzeliły gola, na który zasługiwała ich gra na osiem minut przed końcem, kiedy dośrodkowanie Traore’a zostało słabo wybite przez Jonesa, a Moutinho uderzył z woleja w ziemię i w daleki róg od krawędzi pola karnego.

Jose Sa, który był w dużej mierze widzem, musiał wykonać koszulka mbappe oszałamiający późny przystanek po rzucie wolnym Fernandesa, gdy Wilki utrzymały słynne zwycięstwo.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!