aby zrobić coś Koszulka james rodriguez ważnego dla tego miasta

Zdobywca Pucharu Świata Luca Toni pracuje nad tym, aby Modena miała drużynę piłkarską do wznowienia gry w Serie D – „Nie mogę znieść widoku mojego miasta bez Modeny Calcio”.

Canarini zostali ogłoszeni bankrutami wcześniej w tym sezonie i wyrzuceni z Lega Pro, a burmistrz miasta, Gian Carlo Muzzarelli, otrzymał osiem miesięcy na znalezienie nowych właścicieli do prowadzenia klubu feniksa.

Zgodnie z zasadami włoskiego futbolu, klub, który został wybrany przez burmistrza, może wystartować ponownie w Serie D, najwyższej lidze amatorskiej, podobnie jak Parma po upadłości w 2015 roku.

Podczas gdy wszystkie aktywa klubu zostaną sprzedane, aby Strój ter stegen spróbować odzyskać pieniądze dla wierzycieli, historię bankructwa Modeny można przekazać nowemu klubowi.

W tym tygodniu Toni uczestniczyła w wydarzeniu wspierającym Szpital Dziecięcy Caritas w Betlejem i po charytatywnym meczu piłkarskim rozmawiał z Gazzetta di Modena.

„Co robi Luca Toni w Modenie?” Zapytano byłego napastnika.

„Luca Toni ciężko pracuje, aby spróbować wznowić futbol w Modenie, nie jest to łatwe, ponieważ rozmawiałem już z wieloma ludźmi, lokalnymi przedsiębiorcami, a nie tylko z nimi, ale oddaję wszystko.

„Jestem z Modeny i grałem w Modenie, nie mogę znieść widoku mojego miasta bez Modeny Calcio, tym bardziej, że w naszej prowincji są takie zespoły jak Sassuolo i Carpi w Serie A i Serie B.

„Nie poddam się, zrobię wszystko, co możliwe, aby zrobić coś Koszulka james rodriguez ważnego dla tego miasta.

„Moja własna przyszłość? W tym momencie nadal czuję się bardziej jak dyrektor niż trener”.

Toni urodził się w Pavullo nel Frignano zaledwie 40 km od Modeny i rozpoczął karierę w Canarini.

Po 34 meczach i ośmiu golach dla lokalnego klubu, wielki napastnik zdobył 306 bramek w 658 meczach, a także pomógł Włochom zdobyć Puchar Świata w 2006 roku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*