PSG zalicza półfinały Pucharu Ligi

Tanie Koszulka PSG dla dzieci

Brazylijska gwiazda Neymar 10. trafienie karne, pomoc już osiągnęła cztery kolejne paryskie zespoły Saint Germain daleko do zwycięstwa 2: 0 nad Amiens. Uruguay napastnik Cavani w układzie „Wielki Paryż” po Pucharze Francji w ubiegły weekend po powrocie do zespołu późno, ponownie w przypadku braku konkurencji. Drużyna Amiens uderzyła w 34. minucie ataku, a po pierwszym pojawieniu się ataku Gulteta w strefie zamkniętej poza fauną Mabay, został sfaulowany. Zapraszamy do zakupu Koszulki piłkarskie dla dzieci mają różne krajowe koszulki piłkarskie.

Przewaga paryskiej pary Saint-Germain została przełożona na bramkę krótko po wejściu w drugą połowę. Pierwsze 53 minuty, Neymar stała kara za „wielki Paryż”, aby przełamać krępującą sytuację. Zastępczyni bramkarz Amiens, Bouei, i bramkarz dołączyli do szybkiego i mocnego strzału Mbape, aby utrzymać piłkę poza bramką, po czym Marquez ponownie uderzył w poprzeczkę. Jednak Paris Saint-Germain wciąż w pierwszych 78 minutach zablokowany przez zwycięstwo Rabina, otrzymał róg po główce Di Marii Magdaleny. Arbiter poprosił sędziego ds. Asystentów wideo (VAR), że skutecznie strzelił Rabio.Tanie Koszulka PSG dla dzieci, kupując koszulki piłkarskie tanio z najlepszego sklepu piłkarskiego.

Po zwycięstwie w 35. zwycięstwie Pucharu Kraju, Paris Saint-Germain będzie przeciwko Rennesowi w półfinale Pucharu Ligi pod koniec tego miesiąca, który pokonał Toulouse 4-2 w domu.Koszulki piłkarskie dla dzieci z nadrukiem, skontaktuj się z nami jak najszybciej, a my czekamy na współpracę z Tobą w celu współpracy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!