Naldo, aby stworzyć nowy rekord w niemieckim meczu Bundesligi

Koszulka Brazylia MŚ 2018
Koszulka Brazylia MŚ 2018

W sobotnią noc niemieckiego turnieju piłkarskiego Serie A Schalke pokonał Stuttgart 2: 0. Po meczu główny obrońca Brazylii, Nardo, stworzył także nowy rekord w niemieckiej Lidze Piłki Nożnej. W wywiadzie Tim powiedział: „Nardo jest graczem, którego ostatnio oglądałem.” Jeśli Nardo utrzyma dobry stan, będzie miał także szansę wziąć udział w Pucharze Świata. „Koszulki MŚ 2018 mają inną narodową koszulkę piłkarską.

Ta gra jest 337. niemieckim meczem Nadal w Bundeslidze, wyprzedził również poprzednika Ze Roberto 336, stał się brazylijskim graczem w niemieckiej piłce nożnej zagrał najwięcej graczy. Po dwóch mężczyznach były 322 gry Dede, 303 mecze Rafinha i 297 gier Bordena.Koszulka Brazylia MŚ 2018, niestandardowe bluzy ze swoimi ulubionymi imionami i liczbami.

Ponadto Naldo ma się dobrze w tej chwili. W tym sezonie zagrał 22 razy w Schalke, strzelając 5 goli i 2 asysty. I w tej rundzie rywalizacji, ponownie z bardzo wspaniałym nagłówkiem, aby pomóc zespołowi przełamać impas. Naldo został wybrany czterokrotnie w reprezentacji Brazylii, ale wszystkie są około 10 lat temu. Dwóch obrońców z Paryża, David – Louis, Tiago – Silva i Inter Miranda, są jego zawodnikami. 35-letni brazylijski gwardzista grał ostatnio w reprezentacji w 2007 roku. Do tej pory grał tylko cztery razy w narodowej drużynie.Tanie Koszulki piłkarskie z nadrukiem, zapewniamy najlepszą obsługę i szybką dostawę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*