Levin ponownie poprowadził Polskę do Pucharu Świata

Koszulka Polska MŚ 2018

Puchar Europy w eliminacjach europejskich Grupa E 10 runda, Polska w meczu z Czarnogórą, Polska potrzebuje tylko remisu, ta drużyna może być pierwszą osobą w grupie, która zakwalifikuje się do Pucharu Świata w 2018 r. W Rosji. Levin zdobył już 51 goli dla reprezentacji Polski, zajmując pierwsze miejsce w historii.Koszulki MŚ 2018, kupuj koszulki piłkarskie tanio z najlepszego sklepu piłkarskiego.

W pierwszej połowie, z bramkami Masinskiego i Grosiczek, Polska 2-0 Czarnogóra, łatwa walka boczna w drugiej połowie, z ławki dla Czarnogóry Czarnogóra strzelił gola w przypadku zacofania, Następnie Tomasevitch kolejny cel, aby zdobyć ten sam wynik. Lewandowski wykorzystał drugiego gracza w ostatniej minucie, zwroty zdobyły gola, minutę później Stojkovic wykonał samolik Oolong, ostateczne zwycięstwo Polski w domu 4-2 nad Czarnogórą, jako grupa zakwalifikowała się do Pucharu Świata, stając się piątą po Hiszpanii, kwalifikuje się do zakwalifikowania się do rosyjskiego pucharu świata w Europie, ale także pierwszych 14, które zakwalifikują się do finałów Mistrzostw Świata w 2018 w drużynie Rosji.Koszulka Polska MŚ 2018, znajdziesz wszystkie swoje koszulki i ulubioną koszulkę.

To już ósmy raz, że reprezentacja Polski weszła do finału Mistrzostw Świata. Stara drużyna w Europie Wschodniej ma dwie kolejne mecze bez pucharu świata. Ostatnie mistrzostwa świata w Pucharze Świata w 2006 roku lub puchary świata w Niemczech, kiedy Polska i gospodarz Niemiec, Ekwador i Kostaryka zostały podzielone na grupę w tym czasie. Pierwszy otwieracz do straty 0-2 do Ekwadoru, a następnie 0 do 1 przegranej z Niemcami, etap grupowy 2-1 ostateczne zwycięstwo nad Kostaryką, ale nie ma pomocy w grze, finałowy polski na trzecim miejscu nie trafił do grupy nokautowej.Tanie Koszulki piłkarskie z nadrukiem, lub wybierz własną koszulkę z imieniem i nazwiskiem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!